Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bodrum Dalış Etkinliği

21 Eylül - 22 Eylül

2019 sezonunda Bodrum’da Happy Bubbles Dalış Merkezi’miz ile yapmayı düşündüğünüz dalış turu organizasyonlarınız için şirketimiz tarafından size özel hazırlamış olduğumuz fiyat teklifi ve detaylı koşulları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Günübirlik 08:30 teknede buluşma, 09:00 kalkış.
  • Dalışlar
  • Öğlen Yemeği
  • Dalışlar
  • 15:30 – 16:30 Dönüş

DALIŞLAR Günlük Dalış– Kişi başı

 1 gün toplam 2 dalış

 İsteyenlere full malzeme dahil

 Öğlen yemeği

175.- TL

Günlük Dalmayanlar (teknede) – Kişi başı

 1 gün teknede -Non-diver

 Öğlen yemeği

95.- TL

 

FLORA OTEL KONAKLAMA FİYATLARI

Dönem

Kapsam

HBDC

EYLÜL

DBL/TWN odada 1 kişi Oda-Kahvaltı

180.- TL

SINGLE KONAKLAMA FARKI +%50’dir.

Otel ücretleri sezonluk olarak ve aydan aya değişecek şekilde belirlenmektedir. Haftasonu turlarında çift kahvaltı verilecektir. Öğlen yemekleri teknede verilir. Akşam yemekleri dahil değildir.

OTEL REZERVASYONLARIN EN AZ 1 AY ÖNCESİNDEN BELİRLENMESİ GEREKMEKTEDİR.

Genel Şartlar;

1. Fiyatlara KDV dahil değildir.

2. Teknemiz her sabah saat 09:00’da hareket edecektir. Günün yoğunluğuna göre 16:30 civarında geri dönüş planlanacaktır. Seyahat saatlerinizi buna göre ayarlayınız.

3. Kahvaltı otelde, öğlen yemekleri teknde verilecektir.

4. Teknemizin toplam kapasitesi 40 kişi, dalıcı kapasitesi 35 kişiliktir. Mümkün olduğunca erkenrezervasyon yapmanız sizlerin ve diğer misafirlerimizin madur olmaması açısından büyük önem taşımaktadır. Otelde dalış yaptırılacak kişi sayısı da toplam kapasitenin içindedir. Tüp ve malzeme buna göre planlanmaktadır. Misafir sayınız 30’in altında kalırsa, dalış merkezimiz yanınıza başka müşteri alma hakkını saklı tutar.

5. Tura katılacak toplam kişi sayısı (tekneye çıkacak dalmayan misafirler dahil) en geç tur tarihinden 7 gün önce tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacakdeğişiklikler dikkate alınmayacaktır.

6. Tur süresince gidilecek olan dalış noktalarına sizlerle ortaklaşa karar vermeye gayret edilecektir ancak hava koşullarının izin vermediği durumlarda Happy Bubbles Dalış Merkezi gidilebilecek noktalara karar verme yetkisini saklı tutmaktadır.

7. Dalış güvenliği ile ilgili önlemleri almak, uluslararası dalış güvenliği kurallarına uygun olarak dalışları yürütmek dalış merkezinizin sorumluluğunda olacaktır. Happy Bubbles Dalış Merkezi personeli gerekli gördüğü durumlarda hatırlatmalar yapacaktır.

8. Dalıcılar için tarafımızdan temin edilmesi istenilen elbise, A-B-C, BC, Regülatör, Palet vb. ekipman için beden ölçülerinin belirtilediği bir liste hazırlanarak önceden tarafımıza gönderilmesi tekne üzerindeki operasyonun hızlı ve hatasız yürütülmesi adına bizlere yardımcı olacaktır.

9. Odalarda tek kişi kalmak isteyenler konaklama için fark ödeyeceklerdir. Fark bedeli teklifimizde bilginize sunulacaktır.

10. Otelle ilgili her türlü konaklama şartları otelimizin deklare ettiği şekilde ve kendilerinin inisiyatifindedir. Dalış merkezimiz sadece özel fiyat ve rezervasyon konusunda yardımcı olmaktadır.

11. Teklifimizde belirtilmeyen diğer hususlarla ilgili sorularınız olur ise lütfen bizlerle iletişim kurunuz.

Detaylar

Başlangıç:
21 Eylül
Bitiş:
22 Eylül
Etkinlik Kategori:

İletişim

Erhan Esirtgener
Telefon:
0 532 606 00 82

Mekan

Bodrum
Bodrum
Muğla, Türkiye
+ Google Haritalar