TFSF Sanal Galerisi, SUFOD Sergisi: “Su Altının Saklı Renkleri”

Değerli üyelerimiz,
Derneğimizin TFSF ile birlikte yaptığımız etkinliklere “TFSF Sanal Galerisi” ne katılım ile bir yenisini daha ekliyoruz. TFSF ‘nin sanal galerisine şuradan ulaşabilirsiniz: https://tfsfsanalgaleri.org/ Bu platformda derneğimiz adına bir galeri açılacaktır.
Sergi ismimiz “Su Altının Saklı Renkleri” olacaktır. 
Tema gereği konu sınırlaması olmadan su altının en çarpıcı renklerini vurgulayan  fotoğraflar olması yeterlidir. Buna göre;
1- Her üyemiz en fazla 3 fotoğrafı ile sergide yer alabilecektir. 
2- Bu 3 fotoğrafın seçimi için her fotoğrafçı seçtiği 5 fotoğrafı, düşük çözünürlüklü olarak sufod@sufod.org.tr adresine “TFSF SANAL GALERİ” konu başlığı ile her fotoğraf 1-5 arasında numaralanmış şekilde en geç 10.Mart.2021 tarihine kadar gönderecektir.
3- Yönetim kurulumuzun belirleyeceği seçici kurul  gelen 5 fotoğraftan 1-3 adet arasındaki fotoğrafı  galeriye yüklenmek üzere  seçecektir.
4- Seçilen fotoğrafın / fotoğrafların numarası fotoğraf sahibine bildirecektir.
5- Fotoğraf sahibi bu fotoğrafların ;
a) 1800 x 1200 piksel çözünürlü halini gönderecektir.

   b)  Kendi kısa özgeçmişini (İngilizce ve Türkçe) sağ-sol 2 cm word dosyasında, font boyutu 12 arial-times new roman olarak 1 sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlayacaktır.
c)   Eseri sergide yer alacak fotoğrafçı biyografisine konmak üzere profil fotoğrafını 
vesikalık boyutunda gönderilecektir. 
   d) Her fotoğrafa bir isim verilecektir.(örnekler için  https://tfsfsanalgaleri.org/ sayfasına bakılabilir)
6- Seçilmiş fotoğralar 5. maddedeki şartlara uygun ve tamamlanmış olarak   en geç 20.Mart.2021 tarihine kadar galeriye    yüklenmek üzere SUFOD’a ulaştırılmış olacaktır.
7- SUFOD Sanal Sergisi TFSF galerisinde gösterime açıldığında  tüm üyelerimize mail ve sosyal medya hesaplarımız kanalı ile duyurulacaktır.

Derneğimizi temsil edecek güzel fotoğraflardan oluşan bir galeriyi hep birlikte oluşturmak için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir