SUFOD, TFSF Kupası 2020’de Bronz Madalya Aldı

TFSF’nin her yıl düzenlediği, federasyonu oluşturan derneklerin ve onların üyelerinin fotoğraf üretimine katkı sağlamalarını, kaliteli bir rekabet içinde birbirlerini sanat ortamında tanımalarını, Türk fotoğraf sanatı için özgün eserlerin oluşmasına ve değerlendirilmesine katkıda bulunmayı amaçlayan TFSF Kupası’na, tarihinde ilk kez bir su altı görüntüleme derneği de katıldı. SUFOD yönetimi olarak, TFSF bünyesine katılışımızın hemen ardından, yarışma için çalışmaya başladık, TFSF’nin bu yarışma için yayımladığı şartname ve duyuruyu hızla üyelerimizle paylaştık, çok kısa bir sürede oldukça dinamik bir çalışmanın sonrasında, gelen birçok değerli fotoğrafın arasından zorlu bir seçimle ilk 10’a girenleri belirleyerek takımımızı oluşturduk ve yarışmaya dahil olduk.

Takımımızda Alp Baranok, Alp Can, Ateş Evirgen, Erhan Öztürk, İrfan Çalo, Kadir Suat Akça, Mehmet Çelik, Mehmet Öztabak, Murat Kaptan, Murat Orkun’un bizi en iyi şeklide temsil edeceğine inanıyor ve derneğimiz SUFOD’un, TFSF’nin yarışmalarına yeni bir boyut kazandıracak olmasının gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte eserlerini gönderen ve katkıda bulunan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından düzenlenen TFSF Kupası 2020 Fotoğraf yarışmasında SUFOD olarak takım kategorisinde üçüncülüğü alarak bronz madalya kazandık. Dernek üyelerimizi ve takımımızı kutlarız.

Add a Comment

Your email address will not be published.